Sparkly Winter Sticker Book

600.00ден

Забава за дечињата, задржување на фокус и внимание, вежбање на фина моторика со оваа прекрасна, зимска светкава книга со налепници. Откријте ги радостите на зимата со сцени кои вклучуваат натпревар со снешко, божиќен штанд, приказ на скулптури од мраз, играње со снежни топки и санкање во пaркот. Со прекрасни илустрации и преку 180 стикери за забава на децата.

 

Препорачана возраст: 3+ години

Број на страни: 32

Димензии: 240 x 170mm

Автор: Alice Beecham

Илустрации: Lucy Barnard

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sparkly Winter Sticker Book”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment