Премиум подлога сложувалка – Linear – Camel

7.290.00ден

Новата колекција LINEAR е инспирирана од грчката и римската архитектура, со разиграни мотиви ќе го однесе вашиот простор на едно ново повисоко ниво.

Camel е боја во топол кафеав тон. Бојата ќе додаде топлина и длабочина на вашиот внатрешен простор.

Забелешка: Поради природата на печатениот филм, може да има суптилни разлики во бојата помеѓу сериите.

Состав на производот:

Висококвалитетна ЕVA пена која е нетоксична и безбедна.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода.

Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти.

Користете сува крпа за целосно сушење.

На залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Премиум подлога сложувалка – Linear – Camel”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment