You are here:

Премиум подлога сложувалка – Persian – Blossom

7.690.00ден

Персиската колекција на подлоги нуди безвременски и елегантен изглед, кој потсетува на уникатен персиски килим. Совршен додаток за секој простор во вашиот дом кој истовремено ќе биде прекрасно катче за игра за вашето малечко.

Blossom е пригушена нијанса на светло dusty розова. Ќе додаде елеганција на вашиот простор.

Состав на производот:

Висококвалитетна ЕVA пена која е нетоксична и безбедна.

  • Без олово, фталати, формалдехид, латекс.
  • Ги надминува ASTM F963 – американските стандарди за безбедност на играчки и производи за бебиња и деца.
  • Ги надминува EN71 – стандардите на ЕУ за тестирање за безбедност на играчки и производи за бебиња и деца.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода.

Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти.

Користете сува крпа за целосно сушење.

На залиха