Премиум подлога сложувалка – Persian – Blossom

7.290.00ден

Персиската колекција на подлоги нуди безвременски и елегантен изглед, кој потсетува на уникатен персиски килим. Совршен додаток за секој простор во вашиот дом кој истовремено ќе биде прекрасно катче за игра за вашето малечко.

Blossom е пригушена нијанса на светло dusty розова. Ќе додаде елеганција на вашиот простор.

Состав на производот:

Висококвалитетна ЕVA пена која е нетоксична и безбедна.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода.

Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти.

Користете сува крпа за целосно сушење.

На залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Премиум подлога сложувалка – Persian – Blossom”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment