Лукс органска Подлога – STONE

5.090.00ден

Kреирајте безбеден и мек простор за вашето малечко, катче за игра и читање.

Состав на производот:

Надворешен слој: 100℅ органски памук

Внатрешен слој: 100℅ полиестер

 

Начин на одржување:

Се пере во машина за перење на 30 степени.

Да не се суши машински и да не се користат јаки детергенти и средства за белеење.

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лукс органска Подлога – STONE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment