Премиум подлога сложувалка – Berber – Moss

7.290.00ден

Состав на производот:

Висококвалитетна ЕVA пена која е нетоксична и безбедна.

Димензија:120x180x1.2cm

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода.

Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти.

Користете сува крпа за целосно сушење.

На залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Премиум подлога сложувалка – Berber – Moss”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment