Splat Mat – Ocean Leaves – Sea Shell

4.490.00ден

Бела основа со нежно розови океански листови.

  • Димензија на производот – 105cm
  • Нетоксична
  • Ги надминува тестовите за безбедност за користење.

Состав на производот:

Висококвалитетен ПВЦ материјал, целосно нетоксичен без формалдехид, фталати и БПА.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода. Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти. Користете сува крпа за целосно сушење.

На залиха