Премиум подлога сложувалка – Sandy Lines – Sea Shell

7.690.00ден

Совршено нежен розов тон прошаран со бели линии рачно нацртани. Овој дизајн му дава модерен, урбан изглед на вашиот простор.

Димензија:120x180x1.2cm

Состав на производот:

Висококвалитетна ЕVA пена која е нетоксична и безбедна.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода.

Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти.

Користете сува крпа за целосно сушење.

На залиха