Премиум подлога сложувалка – Earth – Ash Rose

7.690.00ден

Оваа розова боја на подлога совршена за просторот за игра на малите девојчиња, додава чувство на забава и стил во вашиот животен простор. Розoва нијанса со ефект на камен прошарана со бели точки.

Димензија:120x180x1.2cm

Состав на производот:

Висококвалитетна ЕVA пена која е нетоксична и безбедна.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода.

Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти.

Користете сува крпа за целосно сушење.

На залиха