You are here:

Winter Wonderland Magic Painting Book – Магична боенка „Во земјата на зимските чуда“

600.00ден

Оваа магична боенка е вистинско уживање за секое дете кое го сака боењето. Лизгање на мраз, самовили и виленици, снежни замоци и други фантастични задоволства. Четкичката се топи со вода и со неа се бојат дизајните и магично се појавуваат празнични бои! Начин без неред да ги задржите децата зафатени за време на распустот и празничниот период кој следи, можност за усовршување на фината моторика, задржување на вниманието, а притоа тие навистина да уживаат во тоа.

Препорачана возраст: 5+ години

Број на страни: 32

Димензии: 216 x 251mm

Автор: Abigail Wheatley

Илустрации: Barbara Bongini

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Winter Wonderland Magic Painting Book – Магична боенка „Во земјата на зимските чуда“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment