Toddlekind 2 во 1 ПОДЛОГА + ТОРБА ЗА ИГРАЧКИ Ранч

4.450.00ден

Складирање на играчки без неред, можност да се понесат секаде со себе а истовремено тоа да биде прекрасна интерактивна, памучна подлога? Да, се тоа заедно го нуди нашата нова Toddlekind подлога и торба за играчки во едно.

 

Стилски дизајнирана, практично пренослива оваа подлога – торба за играчки нуди бескрајни можности за креативна игра.

Надградете го вашиот простор за игра со интерактивна подлога – каде што креативноста се среќава со функционалноста.

Дозволете им на вашите деца да станат креативни со нашата памучна подлога и торба за играње на тема „Ранч“ со розова боја, која содржи кокошки, фарма, трло, цветна ливада и овоштарник со јаболка. На нејзе може да ги играат сите омилени животни, фигури и играчки, да развиваат имагинација и креативност преку самостојна или заедничка игра на самата подлога која може да трае и со часови.

 

  • Возраст: 3+ години.
  • Димензија: 145 cm.
  • Состав: 60% памук и 40% полиестер + врвки.

 

  • Начин на одржување на производот: Ладно машинско перење на 30 степени и пеглање на ниска температура. Не се препорачува белеење и хемиско чистење.

 

  • Внимание за безбедност. Производот се препорачува за возраст над 3 години. Содржи врвки кои може да претставуваат потенцијална опасност за новороденчиња, бебиња и мали деца. Никогаш не ги оставајте децата без надзор од страна на возрасен.

Нема на залиха