Splat Mat – Naturals – Sandstone

4.490.00ден

Кремаста беж боја со златни тонови. Оваа боја дава топол ефект, совршен за секој простор.

  • Димензија на производот – 105cm
  • Нетоксична
  • Ги надминува тестовите за безбедност за користење.

Состав на производот:

Висококвалитетен ПВЦ материјал, целосно нетоксичен без формалдехид, фталати и БПА.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода. Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти. Користете сува крпа за целосно сушење.

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Splat Mat – Naturals – Sandstone”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment