RATTAN BERRY BASKET – Maла ратан кошничка

1.000.00ден

Рачно изработено од 100% природен ратан вашето малечко ќе сака да ја користи оваа мала корпа за собирање на велигденски јајца или за да ги собере сите свои мали богатства – шнолки, ситни фигурки.

 

Димензии:

19cm x 14cm x 14cm

Тежина 60гр.