Премиум подлога сложувалка – Nordic – Clay

7.290.00ден

Нордиски модел кој нуди впечатливо и модерно чувство. Дизајнот е беспрекорен со чисти бели линии на позадина со ефект на цемент.

Оваа боја на подлога е со топол и неутрален беж тон. Смирувачка нијанса која ќе додаде неоценет стил на просторот за игра на вашето дете.

Состав на производот:

Висококвалитетна ЕVA пена која е нетоксична и безбедна.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода.

Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти.

Користете сува крпа за целосно сушење.

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Премиум подлога сложувалка – Nordic – Clay”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment