You are here:

NYLA SEAGRASS CHANGING BASKET – Кошница за бебе од природна морска трева

3.690.00ден

Кошница за пресоблекување бебиња од минатите години, Nyla е неопходна безвременска рачно ткаена од природна морска трева. Прекрасно безбедно катче за вашето најмалечко кога го пресоблекувате или дремка, а кога тоа ќе ја надрасне одлично може да служи како корпа за чување играчки, кукли или вашите омилени книги.

Можете да ја комбинирате заедно со една од нашите лукс Olli Ella меки подлоги од органски памук.

 

Димензии:

Внатрешен дел: 32.4cm x  71cm

Надворешен дел: 42cm x 79cm

Максимална дозволена тежина: 10kg.

Нема на залиха