Magic Painting ZOO – Магична боенка Зоолошка

600.00ден

Вистинска забава за малите љубители на зоолошката градина. Натопете ја четкичката во вода и уживајте додека црно-белите илустрации стануваат прекрасни шармантни сцени во зоолошката градина со животните кои живеат таму.

 

Препорачана возраст: 5+ години

Број на страни: 32 страници

Димензии: 250.5 x 216mm

Aвтор: Sam Taplin

Илустрaции: Federica Iossa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Magic Painting ZOO – Магична боенка Зоолошка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment