You are here:

Little Sticker Dolly Dressing Parties – Облечи ги куклите за забава, книга со стикери

480.00ден

Оваа прекрасна книга за активности со налепници е исполнета со кукли за облекување за многу различни видови забави. Децата ќе се забавуваат додека ги облекуваат куклите како пирати, животни, забава со виножито, чајанка и многу, многу повеќе.

 

Препорачана возраст: 4+ години

Број на страни: 44 страници

Димензии: 240.2 x 172.3mm

Aвтор: Fiona Watt

Илустрaции: Lizzie Mackay

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Little Sticker Dolly Dressing Parties – Облечи ги куклите за забава, книга со стикери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment