You are here:

Little First Stickers Shops – Мојата книга со стикери „Продавница“

480.00ден

Оваа прекрасна книга- голема продавница со стикери нуди загарантирана забава за децата. Наполнете пекара со вкусни пекарски специјалитети, украсете цвеќарница со прекрасни цвеќиња, наполнете ja стоковнатa куќа со облека, продавница со музички инструменти и многу повеќе. Книгата содржи над 300 налепници.

 

Препорачана возраст: 3+ години

Број на страни: 32 страници

Димензии: 238.3 x 175.4mm

Aвтор: Abigail Wheatley

Илустрaции: Gaia Bordicchia

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Little First Stickers Shops – Мојата книга со стикери „Продавница“”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment