You are here:

Little First Sticker Pets – Мојата прва книга со стикери „Миленичиња“

480.00ден

За сите мали дечиња кои ги обожаваат домашните миленичиња оваа книга е полна со кученца, хрчаци, мачиња, рипчиња и многу други.

Oдлична книга за поттикнување на креативност и развивање на моторни вештини.

 

Препорачана возраст: 3+ години

Број на страни: 32 страници

Димензии: 237 x 170.1mm

Aвтор: Hannah Watson

Илустрaции: Malu Lenzi

Нема на залиха