You are here:

First Sticker Book My Friends – мојата прва книга „Моите пријатели“ со лепенки

470.00ден

Во оваа прекрасно илустрирана книга со налепници се прикажани активности од раните години, вклучувајќи одење на роденденска забава, посета на фарма и играње на игралиште со деца. Им помага на децата полесно да разберат како да се биде учтив, како да се споделува со другите.

Содржи 150 лепенки.

 

Препорачана возраст: 3+ години

Број на страници: 32

Aвтор: Holly Bathie

Димензии: 276 x 216mm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “First Sticker Book My Friends – мојата прва книга „Моите пријатели“ со лепенки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment