Dinky Dinkums – Patty Pear – Пати Крушката

1.770.00ден

Срцето ќе ви се стопи додека го држите! Кажете му здраво на Пати!

Лимитирано издание на нашето овошно другарче Пати, совршено пријателче за денови поминати во игра и смеење, гушкање и дремкање.

Нашиот Пати е облечен во меки, кадифени шпикозни кое го прави неодолив секој пат кога ќе сакате да го гушнете.

Нашиот сладок Пати доаѓа спакувано во винтиџ хартиена ќеса со картичка на рачето на која мириса на крушка секој пат кога ќе ја изгрепкате ознаката.

 

Димензии: Должина: 22cm x Ширина: 12cm x Главче 8cm.

Возраст: 0+ месеци, со сите сертификати и тестови за безбедност!

 

Начин на одржување: Ладно машинско перење, ставено во памучна торбичка или мрежа за машинско перење.

 

Не се препорачува белеење, пеглање и хемиско чистење.