You are here:

Cherry Stripe Twisty Bow Clips – Шнолички со цреши

490.00ден

Погледне ги овие преслатки шноли со бело сини машнички и црешки. Едноставно преслатки, совршен подарок за секое малечко девојче.

Совршено се вклопуваат со нашите стегачи за коса, очила за сонце и чорапи од мек органски памук со цреши. За пресладок летен изглед.

Нема на залиха