BAYU RATTAN CHANGING BASKET – Koшница за бебе од природен ратан

4.750.00ден

Кошница за пресоблекување бебиња од минатите години, Bayu е неопходна безвременска рачно ткаена од природен ратан и рачки од веганска кожа. Прекрасно безбедно катче за вашето најмалечко кога го пресоблекувате или дремка, а кога тоа ќе ја надрасне одлично може да служи како корпа за чување играчки или вашите омилени книги.

 

Можете да ја комбинирате заедно со една од нашите лукс Olli Ella меки подлоги од органски памук.

 

Димензии:

Внатрешен дел: 32.4cm x  71cm

Надворешен дел: 42cm x 79cm

Максимална дозволена тежина: 10kg.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BAYU RATTAN CHANGING BASKET – Koшница за бебе од природен ратан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment