You are here:

Sticker Dolly Dressing Fairy Princesses – Oблечи ги принцезите самовили

630.00ден

Прекрасна книга со стикери за принцези. Придружете им се на самовилите на забава со еднорози во волшебната шума, кај мистичното езеро, истражувајте ја тајната градина со прекрасни рози.

 

Препорачана возраст: 5+ години

Број на страни: 44 страници

Димензии: 304.3 x 238.2mm

Aвтор: Fiona Watt

Илустрaции: Antonia Miller

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sticker Dolly Dressing Fairy Princesses – Oблечи ги принцезите самовили”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment