Чизмички Grass and Air – OKЕР ЖОЛТА

1.990.00ден

Чизмички во прекрасна окер жолта боја, исполнети со крзненце како меко плишано мече кои ги затоплуваат малите ножиња, но во исто време им даваат да дишат и во нив да им биде удобно цела сезона.

При контакт со дожд или вирче гледајте како капките дожд на нашите чизмички од бели стануваат разнобојни пред нивните очи, а во исто време тие уживаат и се смеат од радост.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чизмички Grass and Air – OKЕР ЖОЛТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment