Чизмички Grass and Air – РОЗОВИ

1.990.00ден

Чизмички во нежна розова боја исполнети со крзненце кое им дава топлина и удобност на малите ножиња и ги чува суви.  Дизајнирани за забава на отворено, секаде каде што има авантура, дожд, покрај езерце, во градина и шума. Со секој контакт со вода капките на чизмичките магично ја менуваат бојата, а малите дечиња се смеат додека чекорат и ги гледаат.

При контакт со дожд или вирче гледајте како капките дожд на нашите чизмички од бели стануваат разнобојни пред нивните очи, а во исто време тие уживаат и се смеат од радост.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чизмички Grass and Air – РОЗОВИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment