Чизмички Grass and Air – КАФЕНА

1.990.00ден

Меки и топли чизмички во ретро неутрален кафен тон кој лесно се комбинира.

Без разлика дали станува збор за градинарење во градината или прошетка во паркот, тие се секогаш подготвени за авантура и го чуваат детското ноже суво и топло.

При контакт со дожд или вирче гледајте како капките дожд на нашите чизмички од бели стануваат разнобојни пред нивните очи, а во исто време тие уживаат и се смеат од радост.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чизмички Grass and Air – КАФЕНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment