ПРЕМИУМ ПОДЛОГА СЛОЖУВАЛКА – Nordic – Vintage Nude

7.690.00ден

Нордиски стил на подлога во винтиџ, нежна розова боја. Дизајнот е беспрекорен со чисти бели линии.

Забелешка: Поради природата на печатениот филм, може да има суптилни разлики во бојата помеѓу сериите.

Состав на производот:

Висококвалитетна ЕVA пена која е нетоксична и безбедна.

Начин на одржување:

Нежно бришење само со влажна крпа или сунѓер само со благ сапун и вода.

Да се избегнуваат употреба на груби или абразивни детергенти.

Користете сува крпа за целосно сушење.

На залиха