Органска лукс подлога за корпa „Роза“ – LUXE ORGANIC COTTON LINER – Rose

1.540.00ден

Подлога за корпа изработена од мек органски памук  во прекрасна розова боја. Оваа прекрасна подлога дава чувство на мекост и совршено се вклопува во корпите за бебиња Olli Ella.

Подлогата е водоотпорна, изработена од луксузен органски памук. Наменета е за користење заедно со корпите Olli Ella или може да се користи за како пренослива подлога за пресоблекување.

Димензии: 70cm x 30cm x 1cm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Органска лукс подлога за корпa „Роза“ – LUXE ORGANIC COTTON LINER – Rose”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Post comment